| Anonimă1666 a întrebat:

La scoala, diriginta ne-a spus sa facem haine din materiale reciclabile acasa sau macar sa le accesorizam.Eu n-am idei, si am timp doar pana marti.Cine imi da si mie niste idei? Sa fie ceva mai usor de realizat si intr-un timp scurt.DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Nicolae207 a răspuns:

Buna!
Presupun ca nu ai o exeprienta vasta in design-ul vestimentar si nici in conceperea vestimentara. Eu te-as sfatui din toata inima sa incepi cu accesorii ( cum ar fi o cravata, papion sau chiar o esarfa si chiar alte chestii care iti trec prin cap). Doar incearca sa fii originala, creativa si indrazneata, acestea sunt atuurile marilor designeri vestimentari.
Iti urez mult succes si sunt sigur ca vei reusi!

3 răspunsuri:
| Mussette a răspuns:

Candva in scoala sau liceu am avut si eu tema asta. Stiu ca facusem din ziare haine. Le poti prinde cu capse, caci si capsele se recicleza.