| :*:*Dya:*:* a întrebat:

Buna la toata lumea:*Cine vrea sa facem cunostinta

Y! D:diana_dulcika_2009winking

5 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Vai dulcica...inscrie-ma neaparat flav_fermecatorul_mondialul_sucarul2010. abia astept sa vorbim. te puuup...sau cum zic puslamalele astea... xoxooooo!

| Silvia a răspuns:

Flav, te credeam baiat serioslaughing
Id asa luuung? Cum ai reusit!?! Am incercat si eu sa imi fac asa lung da nu imi primea mai mult de 24 de caractere crying
Scuza`ma ca nu te bag in lista, dar eu nu stiu cum sa scap de cei din lista mealaughing

auran
| auran a răspuns:

BUna Diana...eu sunt Aura

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Buna Diana!
Nu stiu cat esti de dulcica, insa revin! Momentan sunt putin ocupata in a ajuta oamenii de pe site sa nu mai ramana insarcinati!
Apoi, stam si noi de vorba!

| maryan_5776 a răspuns:

De ce naiba va puneti numele la ID "2009" "2008" sau alt an? Pest un an nu va e frica ca o sa ramaneti in urma? big grin mai degraba puneti-va anul nasterii.