| Pufuh a întrebat:

Ma plictisesc de mor! Sunt singura acasa si nu stiu ce sa fac...la comp ma plictisesc.afara nu ies...cine imi da idei ce sa fac? Fundita:*

5 răspunsuri:
| aneta a răspuns:

Poti sa iti faci niste poze, sa iti modifici ceva haine, sa faci ordine prin dulapuri, sa incerci mai multe feluri de make-up-uri, sa faci mancare. Sper sa iti gasesti ceva ocupatiewinking

| denyiuly a răspuns:

1.citeste;
2.deseneaza(daca stii);
3. danseaza;
4.fa parada modei prin casa(imbracate amuzant);
5.cheama o prietena pe la tine;
6.fa-ti un jurnal(in caz ca nu ai);
7. uita-te la un film la TV;
8. vorbeste la telefon;
9.gandestete ce o sa mai faci in vacanta;
10.joaca-te cu catelul/pisica(in caz ca ai);
11. experimenteaza gatitul.
cam atat mi-a venit in minte

| php a răspuns:

Uita-te la televizor la un film sau mai multehee hee citeste o carte, fai curathee hee ai ce facehee hee

| Rawr_2309 a răspuns:

Invata sa dansezi DNB.

| kazzel a răspuns:

Poti sa intri pe arond_tm daca vrei sa vorbesti cu cineva - alta idee nu am