| AndreLove a întrebat:

ma puteti ajuta sa sparg contul cuiva de pe Facebook?

Urgent!

11 răspunsuri:
| Raulinio a răspuns:

O poti raporta nu sa-i spargi contul!

| τττ a răspuns:

Draga AndreaLove,
De ce-ti doresti sa spargi contul acelei persoane? Trebuie sa te gandesti ca a muncit la contul acela ca sa arate bine iar tu...ce faci? Ii ruinezi munca? De ce? Te crezi mai importanta daca stergi contul cuiva? Tu nu castigi nimic, iar cealalta persoana o sa sufere.Numai bine!

| AndreLove explică (pentru τττ):

Acea persoana fura pagini! Vreau sa'mi dea pagina inapoi de aceea!

Răspuns utilizator avertizat
| JungleHell a răspuns:

Iei un ciocan, si dai cat poti acolo unde scrie e-mail si password si gata! Cine crezi ca-nfunda puscaria pentru un cont?

| Uzi17 a răspuns:

Sigur, da-mi 10 euro pe cosmote si te rezolv laughing

| alexsay21 a răspuns:

Normal ca nu se poate raporteaza la facebook ca ti-a furat pagina ia legatura cu ei

| Zuzixu a răspuns:

Nu!