| Smiley a întrebat:

maine este ziua celei mai bune prietene! M-am tot gandit, m-am gandit si nu stiu ce cadou sa ii fac...sadMa puteti ajuta? Funda+vott

7 răspunsuri:

Cel mai frumos cadou este cel sentimental, gandit cu inima.
Dai ceva care o reprezinta. Ar fi frumos sa ii dai ceva legat de prietenie daca tot suneti cele mai bune prietene. Daca poti sa ii faci un album cu tot ce ati facut impreuna. Sper sa te ajute.

| SEBASTIANDER a răspuns:

In primkul rand ii urez la multi ani prietenei tale. pai,n-ar trebui sa o intrebi ce vrea pentru ca asa nu ar mai fii o surpriza, dar ar trebui sa te gandesti ce a spus ia cand vorbeai cu ea trebuie sa te gandesti bine despre ce vorbea ea, daca nu functioneaza chestia asta ar trebui sa ii iei un cadou cu inima pentru ca cel mai frumos cadou este acela din inimawinking bafta! sper ca te-am ajutat

| DJRocker a răspuns:

Intreab-o ce lucru ar vrea sa aiba.

| Binelu a răspuns:

Un lantisor Bff( best friends forever)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
ii urez La multi ani prietenei tale!
big grin pai, nu stiu de unde esti, dar poate gasesti medalioanele acelea de genul " Bff " in forma de inimioara, tu sa iei o jumatate iar prietenei tale cealalta jumatate.
Uita-te de ceva ce-i place, nu stiu, un maieut, o gentuta. Daca ii place sa citeasca poti sa-i oferi o carte.
consulta-te si cu mama ta, caci mamele stiu cel mai binebatting eyelashes!
Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Pe langa atentia care i-o iei ii poti face o bratara a prieteniei ( gasesti instructiuni pe youtube ) sau o rama foto cumparata cu o poza de a voastra.
Ceva micut si delicat o va surprinde. Daca esti pe ultima suta de metri, gaseste un magazin cu chestii de decorat camera. Ii poti lua orice tablou, casetute de pus bijuterii sau accesorii. Daca stii ca ii plac hainele, i-ai orice : un maieu, o fustita, volani, pantaloni, ce vrei tu.
Sper ca te-am ajutat. Distractie placuta si numai bine!

| Lorry44 a răspuns:

Buna! Eu cred ca i-ai putea lua ceva ce stii ca ii place...sau un parfum daca nu vrei sa te complici prea multbig grin