| alexandrasorescu a întrebat:

Maine începe școală și nu vreau sa merg la școală din cauza faptului ca nu mi-a ajuns vacanta. Va rog sa nu comentați ca sunt o chiulangioaica și alte chestii dintr-astea deoarece nu chiulesc. În plus, mâine s-ar putea sa ma asculte și nu vreau deloc. Așadar, ce pot face ca să stau acasă?

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Am patit, stiu cum e. Spui ca nu te simti bine/trebuie sa inveti la altceva mai important sau ce mai vrei tu si ca n-ai mare lucru de facut la scoala. Cred ca asta am sa fac si eu maine laughing

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu esti o chiulangioaica, pur si simplu e luni. Stie Garfield ce stie. Stai acasa si gata. Poti sa mergi la doctorul de familie sa iei scutire. Indispozitie de inceput de saptamana.

| Plato a răspuns:

Pune mana pe carte, fetito, lasa prostiile astea.
Ai avut doua saptamani la dispozitie, nu te-a oprit nimic sa-ti inveti.
Generatie distrusa.

| Rd79 a răspuns:

Umm, pur si simplu nu te duci si gata?
Ce clasa esti?

| Anonim6669990 a răspuns:

Te prefaci că ești bolnavă rolling on the floor)

| AT_Marya_1998 a răspuns:

Te duci frumos la scola ca si eu mâine dau test din 9 lecti bine Toată clasa și spui doamna va rog frumos sa ma iertati ca nu am putut sa învăț a foat vacanța de paste și am fost forte încărcată