| Alexandrup a întrebat:

Mama a zis ca pot alege un cadou de pasti pana in 300 de lei. Ce as putea sa iau pe banii astia? Un telefon cu wifi gasesc?

7 răspunsuri:
| Gabryel7 a răspuns:

Arunca o privire aici:
http://www.okazii.ro/......e-tablete/

Sau pentru telefon aici:
http://www.okazii.ro/......e-samsung/

Majoritatea produselor sunt noi, sigilate.
Sa te uiti la vanzatori sa detina peste 10 calificative pozitive ca sa fii sigura ca achizitionezi ceva bun.

Hristos a inviat!

| Kyrie a răspuns:

Eu cu 300 lei mi-as lua 150 de energizante,,,

| gaby140 a răspuns:

Da, la magazinele GERMANOS gasesti NOKIA C3 cu tot ce vrei pe el! Am si eu unul-e super!

| Alexandrup explică (pentru gaby140):

E 450 de lei! doar 300 de lei

| gaby140 a răspuns:

Poti primi o reducere daca ai telefoane veci pe acasa. Primesti pe ele minim 10 euro. Mai poti primi o reducere daca cineva din familia ta are abonament pe COSMOTE si il convingi sa-ti dea punctele acumulate tie. Mie mi-a dat mama punctele ei si asa mi l-am luat cu 200 de lei.