| daladny a întrebat:

Mama mea a primit de la lucru un voucher de vacanta in valoare de 1450 lei. Intrebarea mea este, le pot folosi eu? Fara ca ea sa fie cu mine? Sau cum pot proceda? Nu prin agentii!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Legal nu

| Mihaella4356 a răspuns:

Trebuie să fie și ea, obligatoriu.

| Nirvanaaa a răspuns:

Voucherul este pe numele mamei tale, deci este imposibil.Ea trebuie sa te insoteasca.

| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, nu le poti folosii tu, pentru ca nu sunt transferabile, fiind pe numele mamei, doar ea le poate consuma, acolo unde scrie pe voucher.