| Deutza97 a întrebat:

mentionez d epe acum ca dau de pe acest site :http://www.pimp-my-profile.com/hi5-layouts/popular... am gasit un aspect. cum il pun la hi5? ca am incerc de am dat la modifica aspect si si am incercat sa dau paste dar nu merge cum fac va rog ajutati-ma ca va dau

Răspuns Câştigător
| Mar a răspuns:

Aceste aspecte nu merg pe noul hi5 (hi5 beta) noul hi5 nu e bun de nimic.nu poti sa iti faci profilul fain si aspectele sunt oribile.deci nu te straduii caci oricum nu va merge

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Copiaza codul ala pe care ti-l da, apoi intrii aici.
http://hi5.com/friend/account/displayEditProfileCustomization.do
Si dai paste acolo unde scrie "Stil: (Opţional)"/"Custom style"
Dar vezi ca daca ai deja un aspect cred ca trebuie sa-l elimini, incearca intai cu ambele activate, apoi daca nu merge inceraca doar codul.

| α¢α∂єℓℓα a răspuns:

dai pe aspect.
copiezi codul ala de acolo.
te duci in pagina de hi5 si. dai la editeaza despre mine
Despre mine-> si dai paste la link acolo ok. si gatha!happy

Sper ca te-am ajutat fundita!?happy