| Dedelyna a întrebat:

Merg intr.o excursie in Sinaia, Brasov si mai multe. Locul unde ne cazeaza este la Busteni la o vila pe nume soimul. Cei care stiti sau ati mai fost acolo va rog sa imi spuneti cum este, sunt bai proprii pentru. fiecare camera? Este curat frumos? Cate paturi pot fi intr.o camera? Cel mai bun raspuns primeste fundita!:*

1 răspuns:
| Alexya14 a răspuns:

Buna.
Am fost si eu la Busteni la vila.
Da au bai proprii, 2 paturi, este o curateniee....deci nu mi-a venit sa cred cand am ajuns.
Sperr sa iti fi fost de folos.
Pa,,,, Pa!