| smileysmiley a întrebat:

mi-am adus aminte de niste desene animate vechi, printre care Curaj caine fricos laughing... ce ma mai amuza desenul asta laughing
Si mi-am adus aminte ca era un episod cu un gandac pe nume Gespu Gondgescu rolling on the floor
Vreau sa`mi dati si mie un site unde sa gasesc episodul ala, sau alte episoade cu acest desen, ca pe youtube nu am gasit episodul ala crying
Va rog, cat mai repede :*

15 răspunsuri:
| Helene a răspuns:

Cauta pe google : desene animate online
Si dai pe prima pagina->printre care are si Curaj caine fricos
Caine prost ma faci de rasrolling on the floor

| Cory89 a răspuns:

Este un site plin de tot felul de desene...si vechi si noi, pe engleza sau pe romana. E foarte fain site-ul si 100% vei gasi episodul care te intereseaza. Problema e ca acum site-ul e intr-o mica reactualizare, pentru cateva ore, dar daca incerci zilele urmatoare probabil ca va merge. Asta e site-ul: http://desenele-copilariei.net

| beka a răspuns:

Si mie imi placeau desenele alealove struck
Caine prost ma faci de ras!laughing

| ElySa a răspuns:

Http://ctcde.blogspot.com/ cauta in josu` pagini :))) uitate la videoul cu numele Evil Weevil ( asa se numeste si episodul ) :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

smileysmiley imi pare rau dar nici eu nu stiu dar as vrea sa aflu ma numesc bogdan glogoveanu dorinel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Genial desenul mda...si eu as vrea sa stiu de unde sa il iau...mai era si ed edd si edy ala tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/JunkerXL/82bdacd55f5a05 pai :-? nnu e in tradus! mai mult de atata nu pot xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cateva epioade subtitrate in romana pe peteava.ro dar eu l-am vazut de acolo 3 sau 4 eu mai caut inca episoade din curaj ca era fain

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii curaj cainele fricos in romana pe google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.peteava.ro/......lui-ramses

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blestemul lui Ramses ( piatra de pe mormant):

Miuriel: Eustache, uite ce a gasit Curaj afara!
Eustache:Judecand dupa zgarieturi si dupa vechime, inclin sa cred ca-i un ...GUNOI! rolling on the floor

| wouldyoukillapuppy a răspuns:

Hai ca mai inveselit, azi am fost suparat toata ziua, si totul imi mergea prostlaughing. dar acum mai rad si eu putin.mersitongue

| dudu_3763 a răspuns:

Bugabugabuga...laughing
daca imizici ce episod era te pot ajuta

| grade123 a răspuns:

Da stiu eu ti-am raspus imediat ce am vazut siteul se numeste : www.ladesena.net(curaj cainele fricos) vizionare placuta