| GEORGY_4531 a întrebat:

Buna mi-am cumparat azi niste sandale negre dragute, ce oja s-ar potrivi pentru unghii sa se asorteze cu sandalele
? fundaaaaa!

5 răspunsuri:
| HelpMeNow a răspuns:

Roz big grin

| FlorinaRuby a răspuns:

Bunahappy
Daca ai sandalele negre poti folosi absolut orice culoare! Acum depinde si de hainele pe care le imbraci.

Pa, pa.

| Alunuca a răspuns:

Depinde si de outfit si de forma pe care o au unghiile tale de la picioare. Daca e o forma mai ciudatica, mergi pe nuante neutre. Oricum, evita negru sau culori inchise - o sa arate ca si cum te-ai lovit la degete si s-au invinetit.laughing

| KaRioKa a răspuns:

Niciodata oja nu trebuie sa se asorteze cu hainele.oja impreuna cu hainele trebuie sa creeze un contrast de ex. ai o fusta rosie. unghiile pot fi mov inchis sau grena inchis.ar arata excelent...joacate cu imaginatia. alege culori vii.si nu uita.fiii rebela si indrazneata in orice situatie! bafta... funda?

| cheloo69 a răspuns:

Ar merge unghii negre dar va zice lumea ca esti emo, ar merge alb si rosu.