| AndreeaNustiu a întrebat:

Buna,mi-am descarcat un videoclip de pe youtube pe telefon,si cand sa dau sa il vad pe felefon scrie"Fisier video invalid", de fiecare data cand imi descarc un videoclip pe telefon tot asa scrie.Ce credeti ca ar putea fii?

1 răspuns:
| PanteraNeagra1999 a răspuns:

Incearca sa descarci video cu programul astahttp://www.dvdvideosoft.com/free-dvd-video-software.htm
acum depinde si de telefon :x, conteaza marca ....eu am Samsung galaxy hello kitty S5360
si imi merge foarte bine video-clipurile pe telefon :o3