| AnOnIm20202020 a întrebat:

Mi-am facut cont de facebook si nu primesc mailul de confirmare,am retrimis de zeci de ori, am verificat peste tot si la spam, ce sa fac? O fi din cauza ca am 2 conturi? Raspuns urgent!

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hristos a Înviat!
Ai răbdare, nu vine în 2 secunde.
Pa, pa.

| AnOnIm20202020 explică (pentru Legiuitoarea):

Cam in cat timp vine?

| LolipopGirls a răspuns (pentru AnOnIm20202020):

Facebook e foarte încărcat si mii de cereri sunt zilnic.ai putina răbdare, sau sfatul meu e sa încerci al id. poate ai alt cont si nu știi tu laughing)))) Hristos a inviat!

| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Incearca sa folosesti alt id.
Succes.

| AleexNC a răspuns:

Daca ai 1 cont cu un id nu poti pune la alt cont acelasi id. Trebuie sa-ti faci altul...

| AnOnIm20202020 explică (pentru AleexNC):

Alt id, nu se poate 2 conturi pe unu. deci ai id diferite

| MagdaLove a răspuns:

Pai depinde... daca ai facut un cont cu un mail inexistent( ca mine) atunci e normal sa nu primesti mail.dar mai verifica poate e printre alte mail-uri de la facebook.succes!