| LeeInNa a întrebat:

:** Mi-am facut o noua adresa de mail pe yahoo dar oriunde imi fac cont sau pun mail-ul la un newsletter nu imi apare.Am incercat sa trimit de pe alt mail pe al meu un mesaj si tot nu imi apare.Stie cineva de ce? Funda mare :**

Răspuns Câştigător
| nistorsebi99 a răspuns:

Fix asa mi-s-a intamplat si mie la un email. Singura solutie pe care am gasit-o era sa-mi fac alt mail. Am incercat aproape orice, dar cred ca e problema de la yahoo. Alta solutie nu cred ca exista.

| LeeInNa explică (pentru nistorsebi99):

Mersi muuuult.Am incercat si acum merge.Pa,pa happy

2 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Salut! Vezi ca poate e yahoo.ro si tu scrii yahoo.com, sau invers.