| Baiaaanca a întrebat:

mi-am instalat Roller Coaster Tycoon 2 si in Reademe scrie : 1.install roller coaster tycoon 2
2.copy and paste rct2. exe (included in DL) to ur roller coaster tycoon 2 install folder
Se refera ca rct2. exe este inclus in DL? atunci ce este acel DL? cine imi poate explica mai concis?

Răspuns Câştigător
| rotaruia a răspuns:

Copiezi fisierul rct2. exe in directorul in care-ai instalat jocul. acesta se va suprapune peste cel ce era deja acolo. apoi jocul iti va merge. nu ai treaba cu dl-ul, nu se refera la nimica

1 răspuns:
| Baiaaanca explică:

@rotaruia : Multumesc!