| alabamaboc a întrebat:

Mi-am luat un xbox 360 si vreau sa-mi cumpar naruto shippuden ultimate ninja storm 2 si vreau sa stiu daca este si un naruto shippuden ultimate ninja storm 1 si care este mai bun dintre NUNS2 sau Naruto Shippuden Ultimate Ninja Generations sau generations e primul NUNS? vreau o lamurire cu privinta la care e mai fain. funda.

Răspuns Câştigător
| Azazello132 a răspuns:

Naruto Storm 2 e frumos faptul ca ai story te poti plimba si e mult mai frumos decat la generations etc... si la Storm Generations ai si acolo story in sensul ca ai bataliile si mai multe caractere big grin in Storm 2 ai vreo 42-44 de caractere, in Generations 72 happy

3 răspunsuri:
| Super_Alex_1992 a răspuns:

Pai generation e cel mai nou dar in 2013 cred ca in martie aparte nuns3