| abc_5716 a întrebat:

Buna
Mi sa furat un cont de imvu. f bogatcrying

Cum il pot recuperacrying?

App.cand dau am uitat parola si bag mailul sa mi-o trimita pe mail nu trimite mailul.

Cine stie cum il pot recupera are fundabatting eyelasheshee hee

Scuze categoria big grin

Răspuns Câştigător
| Armyanka a răspuns:

Eu pot! Dai add la idul meu de mess lifebebitsa!

| AdeSmile a răspuns (pentru Armyanka):

Buna si mie mi s-a furat crezi ca ma poti ajuta?

| NirvanaE a răspuns (pentru Armyanka):

Heii, si mie mi s-a furat contul. ai putea sa ma ajuti si pe mine te rooog?puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| Victor a răspuns:

E si normal sa vi-l fure (acontul) daca dati conturile de logare, oricui si oriunde (camere chat). Nu ai prea mari sanse sa-l recuperezi. incearca prin E-mail la staful Imvu.Bafta

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Si mie mi s-a furat contul sad Cred ca ti-a schimbat si mailul de pe care ti-ai facut contul+parola
Nu ti`l mai poti recupera

| abc_5716 explică:

Nu am dat pass la nimeniwinking

| Rivelex a răspuns:

Daca ti-a schimbat mail-ul, atunci ti-a schimbat si parola, evident.
Nu cred ca-l mai poti recupera. Mie pana acum mi-au furat cam 2 conturi, destul de bune.
Iar acum joc cu al 3-lea laughing.
>big grin