| anonim_4396 a întrebat:

Buna!

Mie imi place f mult sa citesc si as dori niste site-uri cu carti pe care sa le citesc online, sau daca nu gasiti sa le citesc si online, doar site-uri. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

Http://cartielectronice.blogspot.com/

http://www.scribd.com/

http://www.cartiok.ro/pag/1/carti-online-gratuite

niste recomadari:
singur pe lume-hector malot
carti de jules verne:2 ani de vacanta, capitan la 15 ani,copii capitanului grant, o calatorie spre centrul pamantului.

colt alb-jack london (inceputul e mai plictisitor, dar e draguta)
enigma otiliei-george calinescu (e un pic mai greu de citit)
harry potter si twilight :)

spor la citit :)

| DenisejUSTmE a răspuns (pentru MasterOfDisaster):

Ei bine, m-a interesat doar primul site si iti multumesc pentru recomandari, dar trebuie' sa aleg intre tine si penultimul si nu stiu pe care sa aleg.si sa declar raspunsul lui castigator.

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru DenisejUSTmE):

Mie mi-e indiferent happy,vroiam sa te ajut,nu am raspuns pentru funde, ca pricum nu valoreaza nimic.„rasplata" mea (ca sa zic asa ) e ca te-am ajutat, si ma bucur ca mai sunt tineri interesati de lectura(ca mine dealtfel) happy
o zi buna.

| DenisejUSTmE a răspuns (pentru MasterOfDisaster):

Ma bucur ca iti place sa citesti! Daca ai sti cat de repede citesc as vrea sa ma intreci! big grin

| DenisejUSTmE a răspuns (pentru MasterOfDisaster):

Sa sti ca esti castigatorul la intrebarea mea! Mult succes in continuare la citit! Sa devii un maestru! Sa intreci pe oricine! Iti multumesc mult ca m-ai ajutat!

9 răspunsuri:
| wintage a răspuns:

Scribd

| DenisejUSTmE a răspuns (pentru wintage):

Multumesc, dar nu cred ca e ceea ce am vrut eu, oricum iti multumesc!big grin

| LoStEyEs a răspuns:

Uite cartea " zori de zi-stephanie meyer".
o sa iasa filmul twilight- breaking dawn " zori de zi". Filmul este facut dupa aceasta carte. Eu am citit-o, e fffffffff misto, o ador, e preferata mea;)
uite aici site-ul
http://stiritwilight.blogspot.com/2009/05/zori-de-zi-complet.html
Am ajutat? :pe :D

| DenisejUSTmE a răspuns (pentru LoStEyEs):

Multumesc pentru recomandare, dar nu stiu sa downaldez si nu vreau sa fac asa ceva. Oricum voi incerca sa o citesc, dar sa vedem dca iese raspunsul tau castigator, nu sunt sigura care...big grin

| LoStEyEs a răspuns (pentru DenisejUSTmE):

Si eu la randul meu am intrebat unde pot sa o descarc laughing si mi-a raspuns cinevawinking am descarcat-o, si am citit-owinking apropo e in romana carteawinking