| anonim_4396 a întrebat:

Bunahappy nu am avut timp sa ma uit la stiri... dar am aflat ca cica maine e sfarsitul lumiisad... voi credeti?

13 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Mâine e 26 septembrie
e sfârșitul lunii dar nu ultima zi din lună

| eugenl a răspuns:

Un american nebun a zis asta...sunt o gramada de oameni nebuni pe lumea asta

| Zippy a răspuns:

Cred ca vine sfarsitul la fel cum am crezut si ultimele 209 ori.

| giorgyana99 a răspuns:

Sa stii ca odata cu testele astea vn sf lumii pentru toti elevii si mai grav chiar daca nu se trec in catalog se arata parintilor notele si am auzit la stiri ca daca iei sub 7 o sa trebuiasca sa faci recapipulare in weekend si e ff naspa si cica notele astea conteaza foarte mult.Asa ca nu mai leneviti si puneti-va pe invatat ca e groasa treaba si bafta tuturor! :*

Funda?big grinbig grin

| bya2011 a răspuns:

maine?!surprise) nu stiam.credeam ca in 2012 laughingrolling on the floor stai linistit/a laughing:X nu murim (:

| evostyle7 a răspuns:

Copii. Deja ideea de "sfarsitu` lumii" e la fel de folosita ca si termenii de salut sau de la revedere. ne-am obisnuit cu ea, deja incepe sa faca parte din rutina, ca si atunci cand te intalnesti cu cineva si il saluti. Ideea e ca ei se joaca cu creierele noastre, iar noi cu fiecare "sfarsit al lumii" devenim tot mai sceptici. Pana la urma n`o sa mai dam deloc importanta unor asemenea mesaje, avand in vedere chiar si prezenta lor frecventa. E probabil sa vina, dar vor sa ne obisnuiasca cu ideea. Psihologie inversa se numeste, iar mass-media stie sa o foloseasca la cote maxime. Chill out happy

| AnneBre a răspuns:

Mda.cica trebuia sa fie si in maioh go on

| PaulCCraciun a răspuns:

Aaaa.wtf...chiar maine, ce nasol, da' de ce s-a schimbat data? chicror1 nu mai asculta toate tampeniile, si prin absurd, daca ar fi sfarsitul lumii, care-i treaba, mare chestie, o sa murim si gata, THE END. Doar nu o sa traim la nesfarsit. Nu vezi cum e viata, trebuie sa te bucuri de ea cat traiesti, nu ai timp sa pierzi vremea cu prostii de genu "vine sf lumii", bull crap.

| Raulinio a răspuns (pentru PaulCCraciun):

WTF crying sfarsitul lumii eu nici n-am apucat sa imi iau permisul 'sa iubesc, sa iau un 10 la mate, sa trec clasa si deja vine sfarsitul lumii WTF big grin

| AlexJX90 a răspuns:

Ar vrea ei sa vina sfarsitu lumii creca numai au si ei ce studia si zic si ei ca au studiat ei astrologie bla bla si gata vine sfarsitu lumii sau ba ne ataca o gaura neagra ba bla bla...subiecte de discutii cand n-ai ce face

| elea a răspuns:

Sfarsitul lumii nu va fi sau cel putin nu avem cum sa stim noi doar Dumnezeu stie ...funda

| reki333 a răspuns:

Maine? parca era in octombrie... pe 25. nu e laughing stai chill. ar fi bine daca ar fi, totusi

| Herinn a răspuns:

Va salut din 2015.Cum ati petrecut? love struck