| delia07m a întrebat:

Nu vreau sa merg intr-o tabara si nu stiu cum sa le spun parintilor asta.In tabara vreau sa merg dar este foarte scumpa, si dupa nu o sa imi mai cumpere cate ceva.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| NAdi1998 a răspuns:

Salut, Delia, faza e ca trebuie sa le explici parintilor tai, ca nu e ok, ca nu e asta alegerea ta, si vrei sa iti transformi banii de tabara in banii de alte chestii cum ar fi, hainele sau papucii. Poti incerca sa le spui cand au un moment potrivit: cand sunt fericiti rolling on the floor sa le explici ca banii aia ti-ar placea sa nu fie cheltuiti pentru o tabara unde stai un timp si dupa te reintorci acasa, ci ti-ar placea sa fie cheltuiti pentru niste lucruri care te ajuta cu adevarat! Astept prima mea funda de pe TPU rolling on the floor bafta cu ai tai!