| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Numai merge sa intru pe facebook de doua zile, am pus id-ul si parola apoi. cand sa intru. imi apare id-ul si parola dispare dar totul e la fel doar ca dispare parola, am lasat asa 2 zile, am zis poate e ceva de la facebook. dar vad ca nici acum numai merge. Deci stiti care este problema?

1 răspuns:
| UatDaFacx3 a răspuns:

Poi, s-ar putea k cineva sa te fi denuntat la facebook(poate ai lasat un comm la o fotografie sh acelei persoane nu i-a placut sh te a denuntat sau multe alte motive)sh administratorii de la facebook ti-au sters contul'
Sper ca te-am ajutat...big grin