| lorena_2024 a întrebat:

Buna numele meu este lorena si as vrea sa stiu daca poti sa iti elimini prietenii din lista de la facebook? Daca da cum?

13 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Te duci la pagina persoanei respective si undeva jos scrie,, SCOATE DIN LISTA DE PRIETENI '' si dai click acolo.
succes! pls funda

Răspuns utilizator avertizat
| plasticsmile a răspuns:

Dai la Contul meu la prima optiune editeaza prieteni si ii dai x de acolo

| InTheAir a răspuns:

Intrii pe profilul persoanei. sau daca vrei sa scoti mai multi, pe fiecare in parte. si in stanga ( pe pagina de profil ). mai jos scrie " scoate din lista de prieteni" sau ceva de genu.

| Frankie a răspuns:

Desigur. Dai click pe prietenul respectiv si pe pagina lui sub prietenii lui in stanga ai "Unfriend" dai click acolo si gata

| StoicaAndi a răspuns:

Nici eu nu stiu am stiut dar acum numai stiu

| tnxforthemms a răspuns:

Sus in dreapta ai scris account. apesi si dai pe edit friends, iti vor aparea toti prietenii tai cu un mic x in dreapta fiecaruia. daca apesi pe el respectiva persoana va fi stearsa din lista ta de prieteni.

| tnxforthemms a răspuns:

Sus in dreapta ai scris account. Apesi si dai pe edit friends, iti vor aparea toti prietenii tai cu un mic x in dreapta fiecaruia. Daca apesi pe el respectiva persoana va fi stearsa din lista ta de prieteni.

| Darion a răspuns:

Ai undeva in coltul de sus din dreapta Account dai acolo apoi dai Edit Friends si te descurci tu. Dai X la fiecare prieten pe care vrei sa-l stergi.

Fundita?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la ei la profil si undeva jos de tot in stanga scrie "Scoate din lista de prieteni" si dai acolo.happy
Funda?puppy dog eyes

| Striker14 a răspuns:

Da, poti. E simplu:
1.Te duci la lista de prieteni
2.Dai unfriend (undeva in dreapta numelor.)
3.Te gandesti daca nu e mai bine fara facebook (da date personale la marile companii)

| byabibby a răspuns:

Da se poate! intri pe pagina prietenului care vrei sa-l elimini si dai in jos si undeva in stanga sub prietenii lui iti apare asa Sugerează-i prieteni
Scoate din lista de prieteni
Distribuie profil
Denunță/blochează această persoană

tu dai scoate din lista de prieteni sper ca te-am ajutat

| lorena_2024 explică:

Multumesc de raspunsuri si unele chiar m-au ajutatkiss!