| xAbb a întrebat:

Buna o. o Eu...am o cartela de orange si`mi zice USIM inactiv :-s ce sa-i fac? :-s sau...se poate face ceva? :-s Va rog, help me :3

4 răspunsuri:
| xAbb explică:

@emima mergea bine acum duminica seara, iar ieri seara am observat ca nu mai merge straight face

| emima a răspuns:

Pai du-te la un centru de Orange si zile problema ta? ti-a expirat numarul? sau asa deodata

| Nestle a răspuns:

Daca zice ca e USIM inactiv inseamna ca a expirat si nu mai ai ce face cu ea pentru ca nu mai poate fi activata.

| flaviu11 a răspuns:

Mergi la un magazin Orange si tio repara aia poate sa magnetiza cartela