| teodora555 a întrebat:

Oare cand vine apocalipsa? Sau numai vine?

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ar fi bine sa vina in decembrie 2012 dar ramane de vazut cand Dumnezeu doreste sa stearga toata prostia omeneasca prin care traim in zilele actuale.

| benny a răspuns:

Nu mai vine ca sunt inzapezite drumurile din Romania, vine mai tarziu

| teodora555 explică (pentru benny):

Pai si ce treaba aree zapada cu apocalipsa?

| benny a răspuns (pentru teodora555):

Pai apocalipsa vine cu trenul si nu are cum sa ajunga pentru ca sunt drumurile inzapezite laughing

| teodora555 explică (pentru benny):

Da bine

| benny a răspuns (pentru teodora555):

Ma bucur ca ai inteles laughing

| Karinakari99 a răspuns:

Vine,normal că vine:orice început are şi un sfârşit.
Va veni doar atunci când nimeni nu va ştii sau gândi la ea.Doar Dumnezeu ştie de ceasul şi ora aceea.
Nu-ţi face tu griji de ea, trăieşte-ţi viaţa!

| teodora555 explică (pentru Karinakari99):

Bine,dar sa vina si ea prin ani 6000-10000

| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

Nimeni nu ar putea stii exact._. astea de la Tv sunt vrajeli.
daca ne luam dupa ei, practic, nu suntem dejam morti de caaand hău? si am mai murit de nu stiu cate ori? day dreaming

| justde3a a răspuns:

Nu avem de unde sa stim daca vine sau nu.

| St3fan97 a răspuns:

Nu putem stii niciodata! si chiar daca ar veni nu ar fi sfarsitul lumii ci doar inceperea unui nou ciclu de viata!

| teodora555 explică (pentru St3fan97):

Pai moare toata lumea, trebuie iar Dumnezeu sa il faca pe Adam 2 si pe Eva 2?

| St3fan97 a răspuns (pentru teodora555):

Ceva de genul e ca si cum ai da un refresh la calculator! natura se regenereaza apoi va reaparea omul!

| andrutzasiryky a răspuns:

Eu cred ca Dumnezeu hataraste soartasper ca ti-am fost de ajutorbig grin