| Maddalinapunct a întrebat:

pana la urma cand mergem la scoala marti sau miercuri? funda!

10 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Duminică merge'ţi la şcoală. ştiu eu sigur...la 5 dimineaţa să fi acolo, se pun absenţe.
Doamne! ^.^

| BoOoMbOnik a răspuns:

Marti. funda? te rog mult. mersi

| petruta a răspuns:

La scoala mergem marti

| deeutzy a răspuns:

Pai miercuri...asa a zis la stiri. si bine a facut misnisterul educatiei pentru ca este mai bene aksa desii la scoala ma vad cu prietenii :

| balintsebastian a răspuns:

Marti da se fac ore scurte

| Diana6185 a răspuns:

Ministerul educatiei a anuntat ca vacanta se prelungeste cu o zi, adica se vor reia orele scolare incepand cu data de 27.04. 2011!
Sper ca te-am ajutat, funda?

| xXxRaduxXx a răspuns:

Miercuri big grin

| ali98na a răspuns:

Eu ma duc miercuri ca asa o vaz mama la stiri

| 5SOS a răspuns:

Miercuri! A spus la stiri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal se incepe de marti ( a doua zi de Paste) , dar la unele scoli dirigintii au informat elevii sa vina miercuri ( a treia zi de Paste). love struck Voua nu va spus nimeni nimic?thinking Daca nu va spus inseamna ca trebuie sa va duceti marti , dar eu sincer nu m-as duce deoarece nici nu se fac ore. Te duci , stai degeaba si dupa aceea te trimite acasa ( pe la 10 - 11 ) straight face. Stai linistita .oh go on happy