| akaa a întrebat:

Buna :* Pe 29 oct. si 30 oct. merg intr-o excursie big grin. Si merg si cateva fete din clasa la mine love struck Si eu am sa dorm cu o colega si... vreau sa stiu ce putem face :
1. in autocar.
2. in camera acolo unde ne cazam.
Dau funda la cele mai bune!

2 răspunsuri:
| Curiosu a răspuns:

Imi vine sa va dau tot felul de idei nebunatice dar ma abtin... Jucati carti, fazan, x si 0, spanzuratoarea etc.

| xAlexis a răspuns:

Si eu tot atunci merg! Eu merg la Castelul Bran.
Pai in autocar vorbiti cu celilalti
in camera eu voi sta cu o fata si cand adorm toti mergem cu frisca pasta de dinti si pana prin toata pensiunealaughing