| atraiptatipovestiviata a întrebat:

Pe booking.com pot rezerva si plati hotel doar cu cardul? Eu nu dispun de card inca, ce pot face? Sunt dezamagita ca nu am reusit sa imi fac alt card si nu gasesc o alta modalitate. Va rog sa ma ajutati...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai la mine...

| atraiptatipovestiviata explică (pentru anonim_4396):

Interesant raspuns... tu ai locuinte in toate capitalele oraselor europene? De ex. Amsterdam, Paris, etc? M-as mira...

| anonim_4396 a răspuns (pentru atraiptatipovestiviata):

Nu chiar, de exemplu in Vilnius nu am, dar m-am gandit ca oricum nu avem ce cauta in Lituania.