| Ooterog a întrebat:

Buna kiss
Pe cei care ii am la ignore cum pot sa-i sterg de acolo dar sa nu-mi apara nimic. sa nu-mi trimita mesaj?

2 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

Nu poti. Asta e singura modalitate de a nu iti da mesaje. Din acest motiv exista si aceasta lista de ignor. Ca este plina sau goala depinde de tine. Nu poti si sa nu primesti mesaje si sa nu il ai la ignorbig grin :*
Daca e sterge dupa mai mult timp unu cate unu... poate nu te mai au in lista vazand ca i-ai dat ignor de atata vreme! happy

| ÇåÞşůήϊςå2012 a răspuns:

Bunakiss

Nu poti sa ii stergi de laignor ca daca ii stergi ei o sa te poata suna si o sa te zapaceasca.asta am vrut si eu sa fac si dupa ce i-am sters de la ignor ei au putut sa ma sune. sper ca te.am ajutat. Funda:X