| FireLollipop사람에게 a întrebat:

Pe Facebook este categoria "Persoane care te inspira". Vreau sa va intreb: cum scot o persoana care nu ma mai inspira laughing?

Răspuns Câştigător
| Lilllith a răspuns:

La pagina cu interesele sus e o casuta cu cuvantul "editeaza" dai clik pe casuta si mergi la persoane care te inspira dai clik pe persoana care nu te mai inspira si apesi pe tasta de "delete"a tastaturi si gata :3

18 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click pe ea apoi dai "nu imi mai place" Bafta!

| FireLollipop사람에게 explică (pentru anonim_4396):

S-o crezi tu laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru FireLollipop사람에게):

Nu merge?laughing la mine a mers wtf?!

| FireLollipop사람에게 explică (pentru anonim_4396):

Eu am spus la persoane care ma inspira nu care imi plac: gen alea de la muzica.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FireLollipop사람에게):

Lol laughing) Daca le ai la persoane care te inspira etc. automat se da like rolling eyes

| FireLollipop사람에게 explică (pentru anonim_4396):

''Lol'', se da pe naiba...

| anonim_4396 a răspuns (pentru FireLollipop사람에게):

Cel putin ai incercat? Si daca te intereseaza da se da rolling eyes

| FireLollipop사람에게 explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor Am incercat...mdeah, ce mai conteaza?!

| anonim_4396 a răspuns (pentru FireLollipop사람에게):

Chiar nu vad ce e de ras.....Si nu cred ca ai incercat
Si vad ca nu intelegi! Fa ce vrei......Have a nice day

| FireLollipop사람에게 explică (pentru anonim_4396):

Ori nu ai pic de umor in tine, ori esti emo, depinde...

| FireLollipop사람에게 explică (pentru anonim_4396):

Imi e sila sa ma cert azi cu oamenii. Sfatul tau e prost si gata laughing.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FireLollipop사람에게):

Crede-ma ca am simtul umorului dar tu nu sti cand e cazul sa razi si cand nu laughing) Si stai chill emo in niciun caz nu sunt laughing). Sfatul meu nu e prost dar nu sti tu sa-l folosesti

| FireLollipop사람에게 explică (pentru anonim_4396):

Da, da, da....cum zici tu? Stai ca nu am inteles: trebuie sa stiu cand sa rad, sau cum?laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru FireLollipop사람에게):

Da, pentru ca nu razi ca fraierul cand nu e cazul

| FireLollipop사람에게 explică (pentru anonim_4396):

Hai, hai! Ca eu nu te-am jignit cu nimic!

| FireLollipop사람에게 explică (pentru anonim_4396):

Uite, draguto, eu rad cand vor muschii mei(care nu ii am laughing). Asa sunt eu de felul meu, mai fraiera.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FireLollipop사람에게):

In primul rand nu te-am jignit pentru ca nu ma refeream la tine am dat un exemplu ( ca sa zicem asalaughing ).
Si gata hai sa incetam pentru ca nu are rost