| Beatricee a întrebat:

Pe The Sims 3 Hollywood am o familie(e acelasi ca The Sims 3). Le-am cumparat o casa dupa care am modernizat-o pana azi cand m-am hotarat sa mai fac un etaj pentru. copii.Si jos, la parter, vreau sa pun scara ca sa se poata urca la etajul urmator dar spune ca tavanul e prea jos. Nu stiu ce sa fac. Daca as demola etajul, CRED ca NU as rezolva NIMIC.Am muncit foarte mult va roggggggggg. Ceva idei? Dau FUNZITZA!

Răspuns Câştigător
| intelegatoarea a răspuns:

Mai bine demoleaza-l alta sansa nu ai sau incearca cu stalpi...