| anonim_4396 a întrebat:

Buna pentru ce-i din Bihor, sunt din Oradea si din nefericire nu este patinoar aici, am aflat ca in alte orase cu tot cu pandemia se tine, nu vreau sa imi fi luat degeaba patine asa ca m-am gandit sa ma duc intr-un oras din vecinatate care are patinoar am obsevat ca este la Cluj Baia Mare, dar nu este mai aproape de atat? Daca stie cineva sa ma contacteze, daca nu raspund aici sa ma contacteze pe Instagram cicort_remiel, mersi! Sper sa raspundeti cat de repede.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Te anunt eu cand se face la Salonta! laughing

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim, stai acasa ca sunt noi cazuri de covid, lasa l naibii de patinoar.

| Xinnicut a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Sti eu am c-am facut acum 2 luni sunt cam imun dar daca zici tu

| Vash96 a răspuns:

Nu stiu, stau in Ialomita.