| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy Pentru cei ce detin un iPhone, sau stiu mai multe date legate de acest telefon (de preferat 3Gs)...Imi puteti da mai multe informatii despre el? De exemplu: cum e cu aplicatiile, muzica daca trebuie platita, si ce altceva mai trebuie sa platesc pentru functionarea lui? Orice informatie este binevenita. Multumesc happy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Daca ai telefonul este de ajuns! Nu trebuie sa mai platesti nimic! de preferat sa ai o retea WI-FI in casa pentru a-ti descarca aplicatii si jocuri. Muzica o descarci din computer cu programul ITunes sau poti descarca din CIDIA programul MixTube si descarci direct de pe youtube in telefon videoclipul! Este bine sa ai JAILBREAK la telefon ca sa iti descarci toate aplicatiile FREE din Apple store! Deci atentie! Sa cumperi un telefon care are CIDIA in el! Bafta!