| anonim_4396 a întrebat:

pentru cei ce joaca metin2 ro. poate sa imi spuna cineva de ce imi apare eroare cand il deschid. zice asa: noul patch se lanseaza.

Răspuns Câştigător
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Pai. este o eroare sau trebuie sa astepti?:S

Incearca sa re-instalezi metinul; sau chiar sa-l reinstalezi in alta partitie [adica in loc de C pe D]
Sau mai intai intra unde este instalat metinu` si deschide pachupdater sau ceva de genul. are o iconita cu niste PUI.

vezi daca merge asa. bafta! \/

2 răspunsuri:
| Shado15 a răspuns:

Si daca nu merge cum a spus baiatuhappy reinstaleaza windowsultongueeu asa am facuthappy

| DeathlyScream a răspuns:

MersismugD