| anonim_4396 a întrebat:

Peste 2 luni trebuie' sa merg la ziua unui baiat care face 13 ani. Ce cadou sa-i cumpar?
PS:E bine sa fi pregatit din timplaughing
PS:Am fost cu el

Răspuns Câştigător
| Vali25 a răspuns:

Un lantisor personalizat cu initiala numelui lui( ex. daca il cheama Bogdan ceri litera B)

3 răspunsuri:
| LifTwist a răspuns:

Un ursulet de plus,un parfum, o bratara, un tricou...winking

| terminallyCapricious a răspuns:

Iata niste idei utile: o cravata, niste skate shoes, un full cap, carte (Jurnalul Vampirilor)...Un tricou
un parfum

| Basketball23 a răspuns:

Un parfum de baieti, o bluza ceva trebuie sa fii creativa si sa vezi ce i-ar prinde bine