| anonim_4396 a întrebat:

Peste cateva zile este ziua mea...si mama imi face un tort cu etaj. Dar vreau niste idei cum sa-l ornez. PS:vreau niste imagini, cel mai bun raspuns funda

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna, in primul rand ''LA MULTI ANI!'':d, in al doi-lea rand, depinde ce desene sau filme iti plac sau dpinde si de cati ani ai, daca esti mica, poti sa-l ornezi cu imagini dintrastea de la Disney(de exemplu cu Miky Mouse, cu Donald, cu Hannah Montana etc.), daca te pasioneaza altceva poti orna cu alte desene(de exemplu cu un desen cu doi copilasi mici pe o bancutza pe care scrie la multi ani) sunt mai multe variante mai bine cauti pe internet idei si imagini.Succes!

| emma11 a răspuns (pentru Konata):

Nu sunt chiar mica...am 12 ani

2 răspunsuri:
| Diabl0 a răspuns:

Da cum a zis GiuliaB, La multi ani "numele tau" apoi poti face ce iti trece prin cap, scrie pe google torturi si iate dupa ele :] ps. La multi ani!