| sacura a întrebat:

Buna prieteni! daca va treziti noaptea pe la 00:00 doar cand e luna plina si va uitati in oglinda adormind langa ea este o problema trebuie sa consult un doctor sau e normal voua vi s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| megabum a răspuns:

Sincer ce ai spus tu e cam ciudat.
Adica cum sa te trezesti doar cand e luna plina la 00:00 si sa adormi in fata onglinzii? poate esti un soi de varcolac. funda! plzz

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

straight face E ceva special pentru fiecare persoana. De ex, eu la 00:00 desenez strigoi, vampiri etc laughing

| MonnicaM a răspuns:

Nu stiu daca e normal sau anormal...eu cred ca te-ai uitat la prea multe filmehee hee

| alex8840 a răspuns:

Poate ai vazut sau ai auzit vreodata de asa ceva, eu cand am avut o problema la mana, cand dormeam nu ma miscam sa nu ma lovesc (radeau niste copii de mine sa nu mai dorm ca imi pot rupe mana in somn), sau cand vedeam filme cu somnambuli ma culcam la mine in pat si ma trezeam la bucatarie. o_o

| FireSenz a răspuns:

Nu cred ca e ceva normal...din ceea ce spui ma duce cu gandul la filmele cu varcolaci:O Cred ca ar trebui sa consulti un psiholog