| GeorgianaDragus a întrebat:

Buna prieteni! kiss
In seara aceasta as vrea sa ma uit la un film horror!
Care este cel mai de groaza film dupa parerea voastra?batting eyelashes
>fundita!big grin

Răspuns Câştigător
| AdinaCrissa a răspuns:

The grudgesmug
House of wax(azi l-am vazut brrr)
Orfelinatul
a 13-a fantoma
The prophecy
batting eyelashes

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Fenomene stranii pe discovery, la 22 si 23

pa-pa

| xClementine a răspuns:

Daca vrei sa urmaresti ceva direct pe TV sunt in seara asta 2 filme dupa parerea mea chiar infricosatoare. :] Le poti vedea pe TCM iar daca nu ai programul separat, acesta apare dupa ce se termina desenele de pe Cartoon Network. :] Filmele se numesc Poltergeist[ora 00:00] si Interviu cu un vampir[ora 2:30]. Primul este chiar infricosator asta daca esti pasionata de spirite/fantome si nu de bloody movies cu zombie si mai stiu eu ce fel de monstri. big grin Al doilea nu este chiar asa de spooky dar merita vazut. :] Iti urez vizionare placuta si un an nou fericit! :*

| Shann a răspuns:

Bloody Mary nu te uita ca mori de spaima

| KriSt3n a răspuns:

Case 39.
The orphan.
The mirrors. 1/2 (p asta ti. l recomand)
My bloody valentine.
The graves.
Silent hill.
Drag me to hill.
Sper ca te.am ajutat. Vizionare placuta!; x

| saidlaura a răspuns:

The authopsy

| crissnebb83 a răspuns:

Saw toata seria daca esti dispusa

| Christinex a răspuns:

Halloween2. e scarry rau