| MihalacheDenis1234 a întrebat:

Buna puteti sa ma ajutati am luat un program de pe un site acuma cateva luni programul se chema pokki si acuma vreau sa-l dezinstalez, l-am cautat peste tot ca sa sterg folderul dar nu l-am gasit si cand dau din panoul de control si in dezinstalare programe dau pe el si imi spune: "Nu aveti permisiuni de acces suficiente pentru a dezinstala Pokki. Contactati administratorul de sistem." cum il scot va rog frumos aratatimi pas cu pas, dau funda pentru cel mai bun raspuns, multumesc!

1 răspuns:
| iLusyon a răspuns:

Dai click pe start > control panel > programs and features. Il alegi acolo si dai Uninstall/Change