| Iulya70 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti niste jocuri in care sa iti creezi o lume virtuala in care poti sa-ti faci :o fata/baiat, masina, casa.Deci sa fie ca in viata reala. Funda pentru jocul care imi place cel mai mult! happy

Răspuns Câştigător
| AdeTeUraste a răspuns:

Buna! Nustiu exact ce gusturi ai in jocuri eu iti propun mai multe dar unele trebuie sa le descarci o sati scriu in paranteza care trebuie : Lady Popular, Imvu ( trebuie sa-l descarci ), Sims 1( trebuie sa-l descarci dar poti juca pe facebook online), sims 2 (la fel ca la sims 1), Sims 2 (tot la fel), Sims 3 (la fel) sper ca te-am ajutat. Funda?:*

3 răspunsuri:
| BloodAndPain a răspuns:

The Sims 2 sau 3!

| BloodAndPain a răspuns:

The Sims 2 sau 3

| sorynake a răspuns:

Gta sa-mp