| Fabiana214 a întrebat:

Recent a aparut serialul,, Famous in love". Am vazut primul sezon si acum astept sa apara al doilea. E primul serial la care m-am uitat si sincer imi place sa stau o zi intreaga pe laptop laughing Ce seriale de genul asta mai stiti? Adica fara prea multa violenta si fara creaturi supranaturale laughing. Mersi! :*

Răspuns Câştigător
| deyu121 a răspuns:

Sincer,Pretty Liitle Liars e cel mai genial serial ever.Il recomand din tot sufletul.E perfect.Are 7 sezoane si crede-ma, sunt prea putine.Este vorba despre patru fete a caror prietena a disparut, iar ele incep sa primeasca mesaje de la un necunoscut care se semneaza A.E incredibil
Uite aici un link la trailer: https://www.youtube.com/watch?v=SUO8B47XtGY

| deyu121 a răspuns (pentru deyu121):

Little*

| Fabiana214 explică (pentru deyu121):

Da, am mai auzit de el. Dar am crezut ca e prea multa moarte cand am vazut poza aia cu sicriul

| deyu121 a răspuns (pentru Fabiana214):

Poza face referire la fata care a disparut.Nu e moarta.E chiar plin de suspans.

| Fabiana214 explică (pentru deyu121):

Ok, l.am inceput acum doua zile si e foarte bun intr-adevar. Mai am 2 episoade si termin primul sezon. Altele mai stii? laughing)