| dragutzyka29 a întrebat:

Sambata eu imi fac ziua si parintii ar trebui sa faca curat dar as vrea sa fac eu dimineata. S-ar supara tinand cont ca am 12 ani.

Răspuns Câştigător
| Sherllyn a răspuns:

Nu au de ce sa se supere.Eu cred ca o sa fie mandri de tine. Orice parinte se bucura cand copilul il ajuta la treburile casei.
Spor la curatenie si la multi ani :*!

9 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Ei s-au oferit sa faca ei curat in locul tau tongue Nu au de ce sa se supere, cred ca s-ar bucura.
La multi ani!

| x3SweetPoison a răspuns:

Nu s-ar supara, cred ca ar fi fericiti big grin.

| andreyusnice a răspuns:

Nu s-ar supara.Ar fi foarte mandri de tine! Gandesti foarte frumos.Bafta!

| chelutzul a răspuns:

Nu au de ce sa se supere. eventual sa fie doar putin suparatir da nu pe tine ci pe faptul ca nu ai stat "degeaba" de ziua ta tongue

| Djlsghtnquuw a răspuns:

De ce sa se supere din timp ce faci tu curatenie? E ziua ta, tu decizi ce sa faci in acea zi happy. La multi ani apropo :*

| ruiseg a răspuns:

Sa se supere ca vrei sa faci tu curatenie?
Nu inteleg de ce asta.

| Nemesis_9263 a răspuns:

Care-i intrebarea in cele din urma?

Răspuns utilizator avertizat
| Vladina_1214 a răspuns:

Nu cred maine e ziua mea pe 6 tu in ce zi esti. si eu fac tot 12 ani