| XxPlayeRxX007 a întrebat:

Scoala nostra vrea sa organizeze o excursie de doua zile prin luna iunie,iar noi trebuiem sa propunem locuri potrivite,de preferat in zona de munte. Imi puteti sugera cateva? Suntem din judetul Buzau.

P.S: pana acum am fost in Piatra-Neamt,Targoviste,Bucuresti,Maramures, Galati și Brasov. :d

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tusnad, Slanic Moldova, Tg Ocna, Lepsa

| manuel72 a răspuns:

Lepsa,jud. Vrancea, cu cascada Putnei si cheile Susitei care-s foarte frumoase.Merita.

| roxi99 a răspuns:

Ce zici de judetul Arges unde este varful Moldoveanu care este situat în Masivul Făgăraș.