| ゆい a întrebat:

Scriu o poveste pe facebook si nu stiu cum s-o numesc,puteti sa-mi dati cateva idei.

P.S: Este un anime, deci vreau nume de anime'uri. Arigatou.

8 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Si eu scriu povesti cu personaje din anime-uri, de obicei dau titluri care semnifica subiectul pentru care actiunea se intampla. De exemplu eu cand am scris o poveste cu un cuplu (school life) i-am pus titlu Continua sa Zambesti, si e dramatic, adica sa nu te impiedici de nimic in viata si prin orice treci, zambeste pentru a fi si restul fericiti. Pei depinde, cu ce este?

| Deleb a răspuns:

Cam asa e povestea si la Ouran, doar ca acolo nu e orfana, pei pot spune ca vreau sa il citesc happy

| ゆい explică (pentru Deleb):

Da,da am vazut OHSHC

| PinkTerror a răspuns:

Daca poti sa ne dai cateva detalii... cu siguranta te-am putea ajuta mai bine.

| ゆい explică:

Pai este despre o fata, Ayu, care este orfana si este acceptata la un liceu impecabil.Casa in care statea a fost daramata, dar a trecut imediat peste si a locuit intr-un cort

| ゆい explică (pentru ゆい):

Ma rog, comentariul meu nu s-a publicat tot, dar puteti sa o cititi aici http://www.facebook.com/......media/set/

| roxanikafrumusik a răspuns:

Nu stiu depinde despre ce vrei sa fie povestea ta eu zic sa o numesti cu numele personajului principal daca este sau o poti numi ca cea mai dezastruoasa intamplare petrecuta in poveste. funda