| คlYselu a întrebat:

Buna scumpii..Imi puteti spune si mie pe ce site poti face poze png? pai in afara de pixlr.(ca nu mi se primeste pe el)
Va rog dati-mi niste idei!
Mersi anticipat?

2 răspunsuri:
| GicuGagicu a răspuns:

Nu iti trebuie nici un site.
1-Deschide poza respectiva cu Paint (click dreapta pe poza, selecteaza edit).
2- Da click pe chestia aia bleu de sus, apoi SAVE AS si alege din lista.png
Cu placere

| GicuGagicu a răspuns:

Nu iti trebuie nici un site.
1-Deschide imaginea cu paint (click dreapta pe poza apoi edit)
2-Da click pe butonul albastru de sus, SAVE AS si alege din lista.png