| malina2003 a întrebat:

Se apropie Halloween-ul si as vrea sa ma costumez intr-un inger, dar nu stiu cum sa imi creez costumul. Idei? Dau funda!

1 răspuns:
| KateMiddleton a răspuns:

Poti coase dintr-un cearsaf alb ceva in forma unei camasi de noapte.E usor, poti cere ajutorul mamei.Cumpara-ti o pereche de aripi. Stropeste-le cu vopsea rosie, de parca ai fi ingerul cazut, iar vopseaua ar juca in rol de singe.
Parul fa-l cret! Adica costumatia mai rebela +fata nevinovata de ingeras e perfecta pentru Halloween!
Funda? Bafta!