| yoana98 a întrebat:

Se apropie majoratul meu. Nu stiu unde sa il fac, ce cantaret sa aduc. Ceva idei?

5 răspunsuri:
| AnarchyUK a răspuns:

Ai putea urma sfaturile de mai sus, clasice, simple, însă bune și bineînțeles, pentru entertainment, sau îți duci prietenii într-un loc în aer liber, într-o altă locație ca marea, sau măcar o plajă, te sfătuiești cu câțiva mai apropiați și creați câteva activități potrivite. Poate ceva sporturi extreme, ca să nu uiți ziua aceasta niciodată, căci, mă gândesc, dacă putem aduce un cântăreț, ceva de acest gen n-ar trebui să fie o foarte mare problemă.
La mulți ani anticipat! happy

| AlexAleex a răspuns:

Fa-l la un restaurant..cat despre ce cantaret sa aduci depinde de tine.Cel mai mult conteaza sa te distrezi.

| Ruxandra15 a răspuns:

Nu conteaza locatia atata timp cat te distrezi. Stiu persoane care au avut majoratul in restaurantul de la Vega, in diferite cluburi sau restaurante de evenimente(nunti, botezuri). Insa sunt si cei care aleg cabanele. Cantaretul care il vrei tu. Cel mai potrivit e un Dj deoarece acela iti va pune si muzica populara, si de club.

| yoana98 explică:

Va multumesc mult pentru idei, sfaturi