| BlackyCat a întrebat:

Se apropie ziua mea zi vreau idei despre cum sa petrec!

Răspuns Câştigător
| ralucanikoletafrumusica2000 a răspuns:

Eu iti spun sa iti inviti prietenii acasa cumperi mancare de baut si vezi tu.si daca nu iti place asa du-te si invitatii prietenii la un suc si o pizza, sau ia-ti prietenii si ducetiva la un concert sau un fiilmsper sa te distrezi si iti zic de pe-a acum LA MULTI ANI!

4 răspunsuri:
| ema_2625 a răspuns:

Ori dai o petrecere la tine acasa sau intr-un local unde inviti baieti care iti plac tie si fete, ori iesi in discoteca, club si dansezi, ori iti cumperi mancarea preferata la restaurant sau acasa.

| ganjafarmer1911 a răspuns:

Ai putea sa ma inviti pe mine la o beretongue

| Kore22 a răspuns:

Daca nu poti organiza ceva casa (din cauza spatiului sau daca nu stai singur), ii poti scoate la un suc in oras. Depinde si de buget... poti sa faci rezervare la o cafenea sau la un restaurant daca vrei sa le faci cinste cu o masa.

| silviu8686 a răspuns:

Sus pe masa, cu prietenii si fara parinti in jur