| private09love a întrebat:

Buna!

Se aproprie ziua de nastere a mamei mele imi puteti spune ceva mesaje pe care i le pot trimite sau sa imi dati un site.Asi dor mesaje mai frumoase daca se poate.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| capsunica13 a răspuns:

1.mult noroc si sanatate, pace si zile senine, sa ma poti creste pe mine.LA Multi ani!
2. de astazi te iubesc de (cati ani implineste) maimult. La multi ani!
Sper ca ti'am fost de folos. te rog o fundita... daca se poate.
La multi ani si din partea mea. sa iti traiasca mama!

| Xpert a răspuns:

Salut parerea mea este ca exista multe cadouri care sa intre la sufletul unei mame ...hai sa iti dau un exemplu : eu i-am oferit mamei mele o canutza in care scria un mesaj de dragoste fiu-mama --si m-am a fost foarte fericita -- iar daca vrei o felicitare poti sa o interpretezi sau sa o comfectzionezi sau sa o faci la comanda iar mesajul il poti casi pe google! sunt foarte multe site-uri!