| Fabiana1 a întrebat:

Buna seara, am si eu o intrebare.Astazi ma ma jucam pe telefon, si la un moment dat mi-a scapat pe jos.Nu l-am ridicat decat dupa aproximativ 1 minut, cand a incaput sa piuie si cand l-am ridicat,imi spunea ceva gen"Sms-uri activate pentru mesaje,apeluri, date" si intre timp jocul se inchisese.Imi puteti spune despre ce era vorba? Era o notificare de la Facebook sau din greseala in momentul in care telefonul a cazut s-a apasat o tasta? Mentionez ca eram logata cu contul de Facebook si am numarul de telefon mentionat in profil. Oare cineva mi-a accesat contul de Facebook?

2 răspunsuri:
| electrovlad a răspuns:

Nu cred ca cineva ti-a accesat contul de facebook. Cel mai probabil, in momentul cand l-ai scapat, cateva butoane au fost apasate. Sau o simpla coincidenta!

| Emilyca38 a răspuns:

Nu, nu are cum. Au fost apăsate câteva butoane probabil